Przejazd Końskie-Opoczno

Cześć!

Wszystkie połączenia z Końskich do Opoczna (i Opoczno-Końskie) przewoźnik z Opoczna zawiesił – temat wirusa widać mu na rękę.

Pytanie do wszystkich: Czy ktoś jeździ z Was do Opoczna (środa/czwartek) rano i wraca 12-13 aby można było się dołożyć do paliwa, zapłacić za przejazd?

Dajcie znać, bo nie ma jak się dostać do Opoczna, a o powrocie nie ma co nawet mówić…

Subscribe
Powiadom o
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Gość

pociąg z TKNów o 12:12 i 16:27 jak coś

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

a powroty? jest gdzieś rozkład ale „prawdziwy” w necie?

Zbyszek

są uruchomione busy. na e-podroznik wybierając trasę Warszawa-> Końskie jest rozpiska.

Ada.

Czy ktoś w jeździ w ciągu tygodnia do Opoczna na 8 do pracy? I mógłby zabierać jedną osobę ze sobą? Głównie chodzi o czwartek. Jak ktoś kogoś zna niech zapyta….do paliwa oczywiście się dorzucę.

Gość

też szukam, proszę o kontakt, interesują mnie codzienne dojazdy na 8 rano, dorzucę się do paliwa

Gość

Na Warszawę mało co jeździ dzisiaj a co dopiero do Opoczna. Masakra jakaś z połączeniami, a wydaje się że będzie tylko gorzej

Ala
W odpowiedzi do:  Gość

ma ktoś informacje które dokładnie autobusy jeżdżą skąd i o której na Warszawę? Słyszałam że od p. Marczaka nie jeżdzą póki co, ma ktoś potwierdzone informacje?

Gość

ktoś wie czy jakieś busy tam funkcjonują ?

Grazyna

Jakby co tez szukam

KasiaO.
W odpowiedzi do:  Grazyna

A są autobusy do Opoczna? czy tylko busy? jeśli tak to skąd.

Andrzej

Dołączam się do zapytania….czy nikt nie jeździ codziennie rano do Opoczna do pracy itp.????

Mariusz
W odpowiedzi do:  Andrzej

Pewnie jeździ i to dużo ludzi tylko z różnych powodów pewnie nie zabierają już nikogo. ja latam w inną stronę od lat i mam komplet od samego początku

Kasia
W odpowiedzi do:  Mariusz

Nie rozumiem troszkę tych powodów, jeśli ktoś ma wolne miejsce to co za problem pomóc, ale rozumiem strach przed wirusem i epidemią całkowicie sprał niektórym ludziom myślenie.

Mariusz
W odpowiedzi do:  Kasia

Chodziło mi o to że to tak oblegane trasy że jak ktoś jeździ własnym autem to zwykle ma komplet pasażerów, ale z opcją koronoświra też się zgadzam 😀

pa.

Czy ktoś z forumowiczów nie zna kogoś kto rano 7-8 jeździ do Opoczna (środa/czwartek). Nie ma czym dojechać a sprawa bardzo pilna. Popytajcie proszę znajomych!

PA.

PKS Opoczno wymyślił sobie że zawiesza połączenia – przepraszam jest jedno z Końskich do Opoczna, ale jak się tam już pojedzie nie ma już czym wrócić….Także pytanie – czy nie znacie kogoś kto np. tam pracuje i jeździ do pracy? Żeby jakoś można było dojechać i wrócić? Przewoźnik nie ma zamiaru przywrócić połączeń, jemu to na rękę….

Gość
W odpowiedzi do:  PA.

z dziury do dziury to co się dziwić. ruszą pociągi z TKN to już na pewno nie będzie kursów nawet w jedną stronę

Gość

Najdziwniejsze że tylko tam są pociągi do Warszawy więc czysto teoretycznie busów powinno być tam dużo, w sensie w tamtą stronę…

Jan
W odpowiedzi do:  Gość

Ja pamiętam jak z Piotrkowa z egzaminu na prawo jazdy nie było czym wrócić do Końskich. Do Łodzi teoretycznie jeżdżą często, a na dworcu w Piotrkowie pół dnia dosłownie czekałem ..

Marcin

To w ogóle jakieś połączenia tego typu były? Pamiętam jak umówiłem się tam do dentysty, jeszcze przed całą akcją z koronawirusem i chcąc nie wyjść na durnia musiałem godzinie dzwonić po znajomych żeby ktoś się zlitował i mnie zawiózł…

Gość
W odpowiedzi do:  Marcin

Też kiedyś miałem podobny problem i też mocno mnie zdziwiło że wszędzie do około połączenia z Końskich są, a tam akurat nie…

PA.
W odpowiedzi do:  Marcin

Połączenia były i można było się tam dostać w godzinach przed południem i wrócić o 14 a przede wszystkim można było tam załatwić sprawy. Teraz nie ma możliwości żadnej się tam dostać. PKS Opoczno nie widzi problemu….temat wirusa zlikwidował połączenie.

PA.
W odpowiedzi do:  Marcin

Połączenia było przed południem i powrotny o 14 jakoś.

Ostatnio dodane wątki na forum

Temat wątku
Autor
wątku
Data
publikacji
Ilość
odpowiedzi
Ostatnia
odpowiedź

Mbrzes1

24-04-2024

1

24-04-2024

lukas

09-04-2024

0

14-05-2020

Adam

12-03-2024

0

14-05-2020