Osiedle Browarna Końskie

Witam.
Być może byłbym zainteresowany zakupem mieszkania na tym nowym osiedlu domków/bloków w Końskich na przeciwko stawu na Browarach.
Stąd miałbym do mieszkańców Końskich kilka pytań:
1/ Czy ktoś wie czy mieszkania tam są jeszcze dostępne do sprzedaży bezpośrednio od dewelopera czy tylko z drugiej ręki?
2/ Jaka cena mieszkań, za metr, jakaś oferta, metraże? gdzie mogę znaleźć konkretne informacje bo szukałem w internecie i nic ciekawego nie znalazłem
3/ Gdzieś jeszcze w Końskich budowane są nowe bloki? słyszałem o Gimnazjalnej bezpośrednio za starym ogólniakiem ale potem się dowiedziałem że podobno nowych na razie nie będzie a w starych wszystko wykupione, ktoś może do potwierdzić/zaprzeczyć ?
Pozdrawiam mieszkańców.

Subscribe
Powiadom o
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec

Odnośnie cen mieszkań – to popyt kształtuje ceny. Jeśli są chętni do kupowania po tych sztucznie nadmuchanych cenach, to zaraz będziemy w Końskich płacić po 10 000 za metr. Zastanówcie się ludzie, w Kielcach taniej można kupić mieszkanie w tech chwili. W centrum Kielc (ul. Warszawska) są np. 3 pokoje za 257 tysięcy. Ceny w Końskich są z kosmosu, zwłaszcza z rynku wtórnego, które przebijają rynek pierwotny. Chyba tylko tutaj za stare mieszkanie w 50-letnim bloku wołają wyższej ceny niż za nowe. Mam nadzieję, że nikt normalny nie skusi się na te „apartamenty” w PRLowskich blokach po ponad 400 tysięcy, no chyba że ma nadmiar gotówki i akurat nie wie, co znią zrobić.

Gość

nowe mieszkania powstają na Staszica – jest otwarte biuro sprzedaży

Gość
  1. nie wiem
  2. w olimpijczyku
  3. u nas chyba nie, w Rogowie tak
Gość

w Rogowie powstają nowe osiedla domków, są ogłoszone

Gość

dziwi mnie to że tak mało powstaje nowych bloków w Końskich, to miasto już się nie buduje, gdzie lata jak blok za blokiem z KSM powstawały, KSM dzisiaj chyba nic nie stawia od lat, czy ludzie uciekli do domów czy to miasto umiera?

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

raczej tak dużo osób wyjeżdża że na obecne potrzeby wystarczy obrót nieruchomościami, ktoś umiera zostawia mieszkanie, ktoś je kupuje, ktoś wyprowadza się z mieszkania do domu, sprzedaje ktoś kupuje, no i generalnie koszty mieszkań i utrzymania mieszkań tak duże że ludzie wolą domy. tak przynajmniej mnie się wydaje.

Ewa
W odpowiedzi do:  Gość

koszt utrzymania w domu też nie jest niski, czasy kopciuchów, itp minęły. węgiel groszek itp coraz droższe, ścieki i woda na wsiach koszta ogromne, kiedyś było odwrotnie, dzisiaj nie wiem czy nie taniej w bloku ci wyjdzie

LidkaM
W odpowiedzi do:  Gość

każdy młody ucieka albo do większego miasta z perspektywami albo za granicę po lepszą kasę niż w kraju. popyt podaż, nie powstają bo nie mają dla kogo powstawać

Gość
W odpowiedzi do:  LidkaM

ludzi zwyczajnie nie stać na nowe mieszkania i kredyty. to jest według mnie powód. dlatego wolą ciułać i budować własne domy latami. takie są realia.

gość
W odpowiedzi do:  Gość

nie buduje bo widocznie nie ma takiej potrzeby. zresztą każdy ucieka na wieś bo ceny czynszów w Końskich są drastyczne. Druga Warszawa.

Gość

obiło mi się o uszy że coś koło 6k/metr. przy obecnej inflacji normalna cena uważam

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

no tyle samo słyszałem u Dróżdża za starym ogólniakiem w tym bloku co budują.

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

tam już podobno nie ma wolnych mieszkań. kupowałem tam mieszkanie w drugim bloku za 60% tej kwoty, jakoś z 2-3 lata temu..

Gość

biuro jest na Strażackiej w Olimpijczyku przejdź zapytaj bądź zadzwoń

Gość

Na strażackiej było tego sporo całkiem nie dawno, a tak poza tym to nic nowego nie ma, no jak to w Końskich

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

stąd obecne ceny mieszkań. poniżej 200 tysięcy ciężko cokolwiek znaleźć normalnego nie do generalnego remontu

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

mówisz chyba o cenach w roku 20…

Gość

z tego co się orientuje jeszcze przy skręcie na szpital są nowe mieszkania, na samym rogu

Paweł

coś słabo szukałeś – dwakamienie.pl – masz wszystkie informacje

Ostatnio dodane wątki na forum

Temat wątku
Autor
wątku
Data
publikacji
Ilość
odpowiedzi
Ostatnia
odpowiedź

lukas

09-04-2024

0

11-10-2021

Adam

12-03-2024

0

11-10-2021

Natalia

31-01-2024

0

11-10-2021