Najtańsze ubezpieczenia Końskie

Witam, potrzebuję następującej porady.
Powiedzcie mi proszę gdzie w Końskich udać się po zakup ubezpieczenia samochodu? Wolałbym nie korzystać z usług porównywarek i nie załatwiać nic online, tylko pójść, siąść, przejrzeć oferty i podjąć decyzje. Są u nas w Końskich firmy które pośredniczą w ubezpieczeniach? Mają kilka towarzystw w jednym miejscu? Interesuje mnie ubezpieczenie auta V50 2.0 diesel 05 rok.
Pozdrawiam serdecznie forumowiczów. Robert

Subscribe
Powiadom o
32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Gość

byle nie korzystaj z porównywarek z neta bo chcą Twój nr telefonu a potem wydzwaniają bez przerwy jak kończy się okres ubezpieczenia, ja tak zrobiłem i mam kilka telefonów co rok… masakra

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

no na tym polega ten biznes.

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

pójdź do obsługi sieci i zablokuj telemarketerów. mnie tak dręczyli loteriami i innymi pierdołami w sms-ach. zablokowałem i mam spokój.

Gość

polecam CUK Ubezpieczenia na Pocztowej

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

tylko Werens na placu Kościuszki, szukałem ubezpieczenia na mieszanie, bo bank hipoteczny nas gnoił dobrze i znalazłem tam za 1/3 ceny obecnego ubezpieczenia

Gość
W odpowiedzi do:  Gość

również polecam, super zniżki, szybko i konkretnie 🙂

Bolo

RCU na 16-go Stycznia 1. Polecam

Gość
W odpowiedzi do:  Bolo

ubezpieczam w przystępnych cenach od lat, śmiało polecam

Gość

Polecam skontaktować się z panią Agnieszką z Werens Ubezpieczenia – wszystko można załatwić mailowo, dane, klarowne porównania i podpowiedzi co do wyboru oferty. Pani pomaga podjąć odpowiednią decyzję – szybko i co do ceny to również najniższa. duży plus ode mnie

Marekkk
W odpowiedzi do:  Gość

Również współpracują i z tą firmą i z tą Panią i również bardzo sobie te współpracę chwalę.

Sebek

Orientuje się ktoś czy CI pośrednicy którzy oferują ubezpieczenia samochodów mają też oferty ubezpieczeń mieszkań?

Maja
W odpowiedzi do:  Sebek

Większość tak, ale mieszkanie polecam ubezpieczyć sobie w banku. Ja tak robię w pko.

Gość
W odpowiedzi do:  Maja

to nieźle musi Cię bank zdzierać, ubezpieczam hipoteki od lat i ceny w zwykłych firmach a bankach nieporównywalne

Banan

p. Werens lub p.Wolski – polecam

Rzetelnie
W odpowiedzi do:  Banan

Także polecam pana Wolskiego – spory wybór ofert, dobre ceny 🙂

Barista

Korzystam z pośrednictwa Werens – mam V50 z 2004. Płacę w Link4 500 złotych. Przebiegłem przez całe Końskie – u niego stawki najniższe – potwierdzam

Marek
W odpowiedzi do:  Barista

również polecam, fachowa obsługa, szybkie rozeznanie, bez zbędnej papierologii. 10 minut i wiesz co gdzie jak gdzie najtaniej.

Artek

Osobiście polecę CUK Ubezpieczenia Końskie na Pocztowej 1. Rzetelna obsługa – patrzą żeby jak najlepiej doradzić.

Wiesiu
W odpowiedzi do:  Artek

Również polecam – profesjonalizm 100%

Grażyna

Poszukaj na FB frazy „Najtańsza ubezpieczalnia Końskie” to jest gdzieś na targu w Końskich – taka Pani się ogłasza i widziałam ma sporo towarzystw w jednym miejscu.

Alinka
W odpowiedzi do:  Grażyna

Na Targu ubezpieczenia? A gdzie niby?

Grażynka
W odpowiedzi do:  Alinka

Wojska Polskiego Targowica Miejska Pawilon 33, czyli normalnie budka na targu. Ta budka jest innego nieco koloru niż wszystkie czerwone bodajże przed ostatni rząd licząc od Spółdzielczej – trafisz na pewno 🙂

Omg
W odpowiedzi do:  Alinka

Budka się wyróżnia – znajdziesz na pewno

Grażyna

Takie dobre ceny u pośredników w Końskich, więc może powiecie mi czy lepiej pójść np. do PZU na Spokojną czy lepiej do właśnie takich firm co skupiają więcej towarzystw? Dlaczego niby u pośredników lepiej?

Artek
W odpowiedzi do:  Grażyna

Otóż nie wiem tego dokładnie ale wydaje mi się że:
1. Lepsza jest wizyta w takiej agencji ubezpieczeniowej, bo mają swoje wewnętrzne systemy porównujące i widzą najlepszą ofertę dla Ciebie w danej firmie (w przeciwieństwie do np. Warty gdzie wiadome, że jak tam będziesz u nich – nie powiedzą Ci, że lepsza oferta jest w PZU – przecież to konkurencja).
2. Zwykle doradzają rzeczywiście najlepszą firmę (bo z każdą mają umowę, więc bez różnicy dla nich gdzie ubezpieczysz spośród ofert, które przedstawiają – a i tak dostaną prowizję).

Dżoszu
W odpowiedzi do:  Grażyna

3. Mogą mieć nawet niższe ceny niż bezpośrednio w jakieś ubezpieczalni (nawet z prowizją) ze względu na fakt, iż sprzedają tych ubezpieczeń np. kilkaset miesięcznie. Mają pewnie indywidualne stawki, których Ty jako pojedynczy klient nie byłbyś w stanie wynegocjować.

Macieja
W odpowiedzi do:  Grażyna

Również polecam u koneckich „pośredników” jeśli można to tak nazwać. Testowałem na własnej skórze, taniej jest głównie z takich powodów jak mówi Artek

Sławek

Otóż tak – są takie firmy u nas w mieście i jest ich nawet kilka. Z doświadczenia polecam ubezpieczalnię Werens – pewnie znajdziesz ich dane (obecną siedzibę) w internecie, bo osobiście nie byłem u nich od lat (kiedyś mieli siedzibę na 16-go Stycznia), a ja załatwiam z nimi wszystko przez internet i telefon. Mam 3 samochody (swój i dwa synów na siebie) i co roku spojrzę po cenach ubezpieczeń i po ofertach porównywarek itp, jak i stacjonarnych punktów – w Końskich ( i nie tylko, bo widzę po porównywarkach) najtaniej ubezpieczysz właśnie w Pana Werensa. Nie wiem z iloma dokładnie towarzystwami współpracują, ale wybór jest dobry i zawsze przedstawiają ofertę co najmniej kilku. Ja wybieram tą najtańszą, a wszystkie papiery załatwiam z nimi przez internet. POLECAM!

Rolek
W odpowiedzi do:  Sławek

Również polecam ubezpieczalnie Werens – ceny bezkonkurencyjne

Wiesiu
W odpowiedzi do:  Sławek

Tak z firmą Werens Ubezpieczenia również mamy do czynienia od lat – zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Najniższe ceny i zero problemów. Sprawdzony partner jeśli chodzi o ubezpieczenia.

BartoszM.
W odpowiedzi do:  Sławek

Teraz mają siedzibę na Placu Kościuszki. Myślę że każdy znajdzie bo mają na budynku wyraziste szyldy i kolory.

BartoszM.
W odpowiedzi do:  Sławek

A od siebie polecam CUK Ubezpieczenia

Ostatnio dodane wątki na forum

Temat wątku
Autor
wątku
Data
publikacji
Ilość
odpowiedzi
Ostatnia
odpowiedź

Mbrzes1

24-04-2024

1

24-04-2024

lukas

09-04-2024

0

16-03-2020

Adam

12-03-2024

0

16-03-2020