Gabinet Stomatologiczny Ząbek
Witam. Myślę przenieść się z Południowej do tej przychodni Ząbek na Spółdzielczej przy targu. Macie doświadczenia z tą Panią stomatolog? Sympatyczna, dobrze leczy? Leczę zęby na NFZ, nie prywatnie. Poproszę o opinie o tym gabinecie.
Ostatnio dodane wątki na forum
Temat wątku
Data
publikacji
publikacji
Ilość
odpowiedzi
odpowiedzi
Ostatnia
odpowiedź
odpowiedź
czy ktoś wie czy z bólem można tam się dostać bez kolejki???
można, trzeba drzwonić
ja bym się na Twoim miejscu przeniósł.
dokładnie, na NFZ lepiej nie znajdziesz u nas
o to to, albo prywatnie albo ząbek.
w Ząbku też można leczyć się prywatnie.:)
byłem ostatnio i polecam.
w Google jakoś nie ma takich dobrych opinii 😛
nie wiem jak teraz, ale kiedyś czas oczekiwana był dosyć długi. poza tym bez zastrzeżeń
wcale się teraz długo nie czeka, ale zależy do momentu i do kogo
Jak najbardziej polecam, na NFZ nie ma nigdzie lepiej u nas
również polecam
wszędzie lepiej niż na Południowej. tak to masakra z organizacją. a szkoda bo kiedyś chodziłam tam do dr Chałubińskiej i jak na NFZ byłam bardzo zadowolona.
Polecam. Słyszałam same dobre opinie
Na NFZ to trochę inna bajka. Tutaj lekarz stomatolog nie ma wiele do gadania, ma takie znieczulenia jakie dają, takie komponenty jakie dają i wydaje mi się że takie same możliwości. Oczywiście może być wybitnym specjalistą, być miły i dokładny, ale leczenie na NFZ to i tak będzie leczenie na NFZ. Na cuda nie licz….
ale można trafić na miłego i pomocnego lekarza stomatologa a czasem się myśli że prywatnie to nie wiadomo co a człowiek wychodzi ze spapraną osobą. Ja polecam gabinet Ząbek
bez przesady, czasem lepiej na NFZ niż u partacza prywatnie
Polecam, jestem zadowolona.
również polecam. na pewno lepiej niż było na południowej
no tam to zawsze ze wszystkim był i jest problem. dobrze że to zdrowie otworzyli